Kariéra

Special Hobby - Kariéra - Plastikové modely    Hledáme do týmu šikovného a pracovitého člověka se smyslem pro kolektivní práci s organizační a komunikační schopností. Požadujeme aktivní znalostí AJ. Znalost MS Office podmínkou. Náplň: Správa a fakturace objednávek z e-shopu, kontrola expedice, komunikace se zákazníky, korespondence, překlady, tlumočení. Vhodné pro absolventy. Možnost občasné práce z domova. Zahraniční pracovní cesty.

Asistent (ka) obchodního a marketingového oddělení

Náplň práce

Správa a fakturace objednávek z e-shopu, kontrola expedice, komunikace se zákazníky, korespondence, překlady, tlumočení.

Předpoklady

    • aktivní znalost angličtiny
    • zkušenosti s programy MS Office
    • smysl pro přesnost a pečlivost
    • spolehlivost a odpovědný přístup k práci
    • časová flexibilita

Nabízíme

    • práci v zavedené firmě, která vyrábí produkty světové kvality
    • stabilní dlouhodobé zaměstnání
    • příležitost k rozvoji a učení se novým věcem
    • využití anglického jazyka na denní bázi
    • příjemný pracovní kolektiv na pracovišti v Praze 9 – Horní Počernice
    • služební notebook
    • možnost stravování ve školní jídelně
    • nástup dle dohody

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Minimální požadované vzdělání

Maturita

Benefity

Firemní akce
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Účast na zahraničních konferencích
Zahraniční pracovní cesty

Smluvní vztah

Pracovní poměr: Plný úvazek
Délka prac poměru: Na dobu neurčitou
Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Vhodné pro

Absolventy

Zatřídění inzerátu

Obor: Administrativa
Profese: asistent/asistentka
Region: Praha

Místo výkonu práce

Mezilesí 718/78, Praha, 19300